Cannes Corporate Media & TV Awards

Cannes jest miastem marzeń dla miłośników filmu

Słynne filmowe statuetki – „Palme d'Or” dla najlepszych filmów fabularnych, Lwy dla najlepszych filmów reklamowych i Delfiny dla najlepszych filmów korporacyjnych i dokumentacji telewizyjnych – znalazły swój dom na Lazurowym Wybrzeżu na południu Francji.

Od 2010 roku Cannes Corporate Media & TV Awards ustanawia światowe standardy dla filmów korporacyjnych. Międzynarodowe Jury, w którego skład wchodzą laureaci Oscara i Emmy oraz specjaliści do spraw komunikacji korporacyjnej, jest gwarancją najwyższej rangi zwycięzców. Dotychczasowi zdobywcy nagród z pięciu kontynentów i laureaci Grand Prix z Australii, Brazylii, Francji, Holandii i Szwajcarii, czynią nasz festiwal prawdziwie międzynarodowym.

Nie zmarnujcie więc Państwo wielkiej szansy poznania podczas festiwalu fascynujących ludzi z całego świata i obejrzenia w Media Center uczestniczących w nim filmów, a tym samym poznania najnowszych trendów w komunikacji audiowizualnej.

Zapraszamy do przybycia i wzięcia udzialu w wyjątkowym wydarzeniu. Zgłoszony przez Państwa film być może zdobędzie Delfina: Czarnego, Niebieskiego, Srebrnego, Złotego, a może nawet zawalczy o tę najważniejszą statuetkę Grand Prix – słynnego Delfina Białego.

CANNES CORPORATE EVENTFILM 2019.